Vysoké vítězství nad Zámrskem

31.05.2009 17:05

Od 13:00hod. se hrálo utkání mezi domácími Kerharticemi a hostujícím Zámrskem na velmi podmáčeném trávníku. Terén nasvědčoval spíše bojovnému utkání, ale domácí to nepřipustili. Z utkání se stala exibice jednoho mužstva, které střílelo jednu branku za druhou až se skóre zastavilo na výsledku 9:0 pro domácí. Nutno dodat, že další spousta šancí nebyla využita. Hlavně v první půli domácí předváděli krásný kombinační fotbal od kterého ustoupili v druhé půli i přesto skóre narůstalo.

Shrnutí:

FK KERHARTICE - SK Zámrsk ( 4 : 0 ) 9 : 0

Branky: 8., 31. a 65. Beyer, 7. a 78. Dlabola, 41. Martinec K. 74. Badač, 86. Brodský, 90. Váně

Sestava: Onderka - Březina, Badač ( 76. Štusák ), Hrdina, Chládek ( 64. Skalický ) - Janota ( 73. Váně ), Donát, Vašátko, Dlabola - Beyer, Martinec K. ( 64. Brodský )