V deseti jsme předvedli bojovný výkon, který na vítězství nestačil!!!

( 0 : 1 ) 2 : 1

Branky: 22. Brodský ( Kyral, Chládek )

Sestava: Váně- Hanus, Vašátko, Dlabola, Kyral – Kopeček, Březina, Brodský, Beyer – Chládek

1. poločas
V dnešním utkání jsme nastoupili pouze v deseti ( bylo to zapříčiněno špatným přístupem ostatních hráčů, kteří na utkání nedorazili a nechali nás ve štichu. Přesto jsme si řekli, že i v deseti ukážeme vnitřní sílu týmu a bojovnost. ), ale celý první poločas jsme byli mírně lepším týmem. Ve 12. minutě našel Beyer Chládka, který branku netrefil. Ve 22. minutě po rychlém protiútoku, kdy Chládek sklepl míč na Kyrala a ten pasem za obranu našel Brodského, který pohodlně zavěsil 0:1. Ve 39. minutě Váně vytáhl na roh nebezpečnou střelu domácího útočníka. Ve 42. minutě po hrubce obrany se na našeho brankáře řítil domácí útočník, ale Váně nás opět podržel.

2. poločas

V 55. minutě domácí vyrovnávají kdy sólový únik už brankář Váně nedokázal chytit 1:1. V 62. minutě jsme ve vápně při rohovém kopu nechali zcela volného hráče, který tuto chybu potrestal brankou 2:1. V 78. minutě nás opět podržel Váně a živil naději na alespoň remízu. V 80. minutě trefil ze standardní situace Brodský břevno. V závěru při našem tlaku už branka nepadla a domácí si vítězství udrželi. Přesto chci poděkovat týmu za bojovnost, když někteří hráči hráli třetí zápas ve třech dnech a navíc jsme odehráli celé utkání v deseti lidech. V závěru jsme šahali i po remíze, která by utkání slušela. V posledním utkání proti Jehnědí bychom chtěli ukončit sezónu vítězstvím a tak proto uděláme maximum.