Poslední utkání sezóny skončilo dělbou bodů!!!

( 1 : 1 ) 2 : 2

Branky: 3. Badač ( Dlabola, Vašátko ), 75. Brodský ( Vašátko )

Sestava: Váně- Chládek, Brodský, Březina, Kopeček - Kyral, Beyer, Hanus, Vašátko – Dlabola, Badač

1. poločas
V našem posledním utkání jsme nastoupili v netradiční sestavě, kdy každý hráč kromě brankáře Váněho hrál na jiném postu než v sezóně. To náš výkon ze začátku nepoznamenalo a hned ve 3. minutě jsme se ujali vedení, kdy Vašátko přihrál Dlabolovi a ten našel uličkou Badače, který pohodlně zavěsil 1:0. Ve 23. minutě Dlabolova slibná šance jen těsně minula branku. Ve 37. minutě po nádherné kombinace poloviny hráčů vyústila v Dlabolovu střelu mimo branku. Ve 45. minutě po hrubce naší obrany, která vyústila faulem v našem pokutovém území, nás hosté proměněnou penaltou trestají 1:1.

2. poločas

Těsně před zahájením druhé půle se pomezní Váně ztratil a tak dochází ke střídání, praporek si bere Kalousek. Ve 47. minutě pomezní Váně nalezen a Kalousek předává žezlo správnému pomeznímu. J V 53. minutě po našem bezhlavém útočení jsme zapomněli na obranu a hosté z protiútoku tuto chybu potrestali 1:2. Po této brance došlo k přeskupení celého mužstva, které se uspořádalo do optimální sestavy. Následný náš tlak vyústil v 67. minutě v 100% brankovou příležitost, kterou Beyer neproměnil. V 68. minutě trefil Brodský ze standardní situace tyč a následná dorážka Beyera skončila také na tyči. V 69. minutě došlo k vyloučení na obou stranách ( z naší strany Badač ). V 70. minutě hlavičkuje Dlabola nad. V 75. minutě Vašátko našel Brodského, který postupoval sám na brankáře a vyrovnal na 2:2. V 82. minutě Kopeček odraženou střelou trefil brankáře. V 87. minutě Dlabola našel Chládka, který hlavou těsně minul. V závěru jsme už žádnou velkou šanci neměli a tak vzhledem k průběhu utkání je remíza zasloužená, protože i hosté měli několik šancí z protiútoku a vždy byl proti brankář Váně a nebo střela skončila mimo. Co se týká konce sezóny, tak jsem zklamán, protože se nám jaro vůbec nepovedlo a 4 porážky z 10 utkání je na mužstvo, které mělo vyšší ambice příliš hodně.