Brankostroj se nekonal, ale povinné 3 body odvezeny!!!

23.05.2010 21:20

Sruby - FK KERHARTICE

( 2 : 1 ) 2 : 4

Branky: 25. Chládek ( Kopeček, Martinec D. ), 57. Beyer, 65. Dlabola, 80. Kopeček ( Martinec D., Badač )

Sestava: Váně- Hanus, Badač, Vašátko, Chládek – Kopeček, Brodský, Dlabola, Březina – Beyer, Martinec D.

1. poločas

Dnes jsme zajížděli na půdu nejhoršího týmu naší tabulky a čekalo se, že to bude kanonáda ze strany Kerhartic. Možná i to byl fakt, že se žádné brankové hody nekonaly neboť si myslím, že jsme soupeře mírně podcenili. V úvodních minutách se hra přelévala na obě strany. Nám se podařilo změnit skóre v 25. minutě kdy Martinec D. výborně zpracoval výkop od branky a svou přihrávkou do lajny našel Kopečka a ten nacentroval do vápna, kde patou vsítil branku Chládek 0:1. Ve 28. minutě vymyslel hrubku Březina, když doslova poslal domácí do sólového úniku avšak domácí tuto hrubku nevyužili. Ve 33. minutě po nedůrazném vyběhnutí brankáře Váněho domácí vyrovnávají 1:1. Ve 36. minutě po faulu na Beyera ve vápně se kopala penalta, míč si postavil Váně a trefil spojnici brankové konstrukce. Ve 40. minutě Váně nevyběhl a domácí toho využili a ujali se vedení 2:1. Ve 42. minutě po akci Brodského se Dlabola pokoušel hlavou prosadit a následné dorážky Beyera a také Dlaboli brankář zneškodnil

2. poločas

Ve 47. minutě zatáhl míč po lajně Chládek a následnou střelu Dlabola poslal mimo branku. V 57. minutě se hosté dočkali vyrovnání, když zesilující tlak už domácí neustáli a důrazný Beyer se s pomocí tyče prosadil 2:2. V 59. minutě po střele Beyera mohl Chládek dorážet střelu do prázdné branky, ale chyběl mu krok. V 64. minutě po sólu Badače se sám jmenovaný neprosadil. V 65. minutě po tvrdé střele Dlaboli si brankář sráží míč do branky 2:3. V 70. minutě domácí jen těsně minuli naší branku, když vyrazili do rychlého protiútoku. V 80. minutě se po přihrávce Badače neprosadil Martinec D., ale jeho střelu dorazil Kopeček správně do sítě 2:4. V 83. minutě nás podržel brankář Váně, kdy zlikvidoval téměř jistý gól na brankové čáře. V závěru jsme měli ještě několik brankových příležitostí, ale žádná se už neujala. Vzhledem k průběhu utkání jsem odehráli tragický první poločas a v druhé půli jakoby nastoupilo jiné mužstvo a soupeře jsme válcovali a dali jen „ 3 branky“. Příležitostí bylo na branek 7. V příštím utkání bude důležité body potvrdit v domácím utkání proti Žichlínku.