( 2 : 0 ) 2 : 0

Branky:

Sestava: Váně- Hanus, Badač, Dlabola, Kyral – Březina, Brodský, Beyer, Vašátko – Kopeček ( 70. Chlumecký ), Martinec K.

1. poločas
V dnešním utkání jsme měli poslední možnost se dostat na druhé místo. Samotné utkání se hrálo za velmi velkého vedra a to poznamenalo celý průběh utkání. Naše mužstvo poprvé zahrozilo ve 27. minutě kdy Beyer našel hlavu Dlaboli a ten minul branku. Ve 28. minutě měl velkou šanci Martinec K., ale brankář včas vyběhl a tuto šanci zneškodnil. Ve 31. minutě se domácí po rychlém protiútoku prosadili 1:0. Ve 35. minutě to bohužel bylo o dvě branky, kdy nedůraz ve vápně potrestal krásnou střelou domácí útočník 2:0. Ve 38. minutě našel centrem Vašátko Martince K., ale ten trefil pouze náruč brankáře. Ve 44. minutě se vyznamenal brankář Váně, kdy vyrazil na roh téměř jistý gól.

2. poločas

V 55. minutě centr Brodského propadl až k brankáři, který s problémy vyrazil na roh. V 65. minutě postupoval sám na brankáře Beyer, ale jeho střelu zastavila pravá noha brankáře. V 75. minutě trefili domácí tyč. V 82. minutě nastřelil břevno Brodský, který svými standardními situacemi vždy vyzíval k brance. V závěru se už nic důležitého nestalo a tak domácí vyhráli díky zodpovědnému výkonu po celý zápas. Naše mužstvo doplatilo na neproměňování šancí a nedůrazu ve vlastním pokutovém území. Doufám, že toto utkání hodíme za hlavu a v neděli v derby s týmem Libchav uspějeme.